Phonak në Shqipëri

Phonak është prezent në Shqipëri tashmë për 6 vite me partnerin e saj të distribuimit EarCare Tirana


Earcare Tirana® do të thotë përvojë shumëvjeqare

Earcare Tirana ka eksperiencë t¨madhe në fushën e kujdesit dëgjimot dhe çështjeve problematike të saj. Stafi profesional, trajnime të vazhdueshme dhe prezantime në konferenca të ndryshme mbështesin EarCare në mënyrë që ajo ti përshtatet situatave të ndryshme dhe të mbuloj çdo nevojë të pacientëve dhe palëve bashkëpunuese.

 

Me qendrën e saj në Tirane, si përfaqësuese e markave të teknologjisë ndërkombëtare, rrjetin e gjërë të shitjes dhe me laborator të pavarur, EarCare garanton bashkëpunim të shkëlqyer dhe kënaqësi të plotë për pacientët dhe partnerët. 

Nikos Staikos

- Founder -

 

George Papadopoulos

- CEO -

 

John Staikos

- Manager -

 


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque justo sapien, tincidunt lacinia pretium nec, ultricies sed lorem. Nunc ullamcorper lectus vel nulla fringilla gravida. Mauris viverra tincidunt dui non ornare.


Do not delete or try edit this element

Përmirësimi i dëgjimit fillon këtu 

Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec vitae mauris at nisl mollis pellentesque. Nunc nec porttitor lacus. Do not delete or try edit this elementDo not delete or try edit this element


Lajme nga EarCare,  evenimente dhe aktivitete shoqërore

 

Lexoni lajmet dhe mësoni më shumë në lidhje me evenimentet që i organizojmë ose thjesht qëndroni të informuar rreth produkteve tona. 


Phonak goes green

17.08.2014

Duis id vestibulum orci, eu volutpat ipsum. Morbi porttitor felis id cursus pellentesque. Donec vel justo volutpat ante rhoncus maximus vel non nisi.

 

Phonak goes green II

13.08.2015

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

Visit Phonak’s onsite training

11.11.2015

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

 

 

Contact us for more details